Portfolio Par Mani Kontakti

Agris Semēvics

Fotogrāfs, mūziķis, DJ, producents..., brīvmākslinieks.

 

Savas radošās gaitas uzsāku 80-to gadu pašās beigās kā diskžokejs, 90-to sākumā kļūstot par pieprasītāko DJ Latvijā. To apliecina tā laika visai intensīvais uzstāšanās grafiks – brīžiem pat 8 diskotēkas (vakara un nakts) nedēļā (!!!) dažādu pilsētu klubos un kultūras namos.

https://www.facebook.com/agrissemevicsdj

 

1993. gadā tiek dibināta grupa 100Debija, kurā aktīvi darbojos līdz 2000. gada vidum. Šajā laikā muzikālā apvienība sniedz 412 koncertus Latvijā, izdod 5 dziesmu albumus, kuri kopumā ir pārdoti +/- 100 000 kopijās, kā arī saņem vairākas Mūzikas ierakstu Gada Balvas un piedzīvo ievērības cienīgu publicitāti Japānā.

2020. gadā 100Debija savu darbību atsāk!

https://www.facebook.com/100debija

 

Kā DJ esmu strādājis radiostacijās SuperFM un LR2 (toreiz FM 99 1/2).

 

Kopš 90-to beigām un līdz pat 2008. gadam esmu darbojies kā vairāku Latvijā populāru muzikālo projektu producents un menedžeris, lai 2011. gadā atkal pievērstos mūzikai pats - šoreiz kā solo izpildītājs. Un nu jau kādu laiciņu man ir ne tikai foto albumi, bet arī pašam savs dziesmu albums.

https://www.facebook.com/agrissemvicsmuzika

 

Par fotografēšanu... 2008. gadā negaidīti nonāku pie lēmuma "no nulles" pamēģināt ko sev pavisam jaunu..., un tā jau vairāk kā 10 gadus esmu fotogrāfs. :) Laimīgi un darbīgi cilvēki, kvalitatīvi ar mīlestību radīti produkti, garšīgi ēdieni, ievērības cienīgi objekti, pārdomāti pasākumi un koncerti..., tas ir mans!

https://www.facebook.com/agrissemevicsfoto

 

 

 

 

webdesign by DruvoART